Máte nápad na vlastný produkt?

Produkty

Možno ste sa už rozhodli, že budete vyrábať v Číne a máte aj predstavu o svojom vysnívanom produkte, ktorý by ste radi priniesli na náš európsky trh. Stovky výrobcov ponúkajú takmer neobmedzené výrobné možnosti. Aké kroky nasledujú a čo musíte urobiť ako prvé, na čo nezabudnúť?

S našou službou ImportServis vám radi pomôžeme a urobíme maximum, pre čo najrýchlejší priebeh bez zbytočných problémov, aby sa váš podnikateľský zámer mohol naplno rozbehnúť.

1. Vyberte si produkt a vytvorte špecifikáciu

Zvoľte preferovanú cenu, kvalitu a množstvo tovaru. Budeme potrebovať čo najviac detailov k vybranému produktu, aby sme efektívne a čo najrýchlejšie vybrali najvhodnejšieho výrobcu. Pokiaľ sa jedná o existujúci produkt, kľudne nám pošlite link na daný tovar.

2. Nájdeme výrobcu a vytvoríme nezáväznú cenovú ponuku

Podľa zvolených kritérií vyberieme najvhodnejšieho výrobcu. Je pre nás dôležité, aby bol klient spokojný s kvalitou produktu.

Budete mať prehľad o podmienkach a cenách. Ak vám cenová ponuka s podmienkami bude vyhovovať, môžeme sa pustiť do ďalších krokov.

3. Spustíme výrobu a skontrolujeme tovar

V prípade záujmu o kontrolu tovaru osobne na mieste výroby skontrolujeme tovar  pred jeho naložením do kontajneru a odoslaním do prístavu.

Vyhotovíme foto/videodokumentáciu, ktorú vám pošleme na schválenie a  prípadne spravíme ďalšie požadované kontrolné úkony (napr. zapnutie/vypnutie strojov). Dáme pozor, aby sa do kontajneru dostal skutočne váš tovar, a aby sa pred zapečatením kontajneru s tovarom nemanipulovalo.

5. Zabezpečíme dopravu na adresu

Vyriešime za vás administratívu s preclením a zabezpečíme najefektívnejšiu dopravu na vybranú adresu.

 

Pokiaľ rozmýšľate nad výrobou alebo dovozom tovaru z Číny, kontaktujte nás – za vyskúšanie nič nedáte.

Nezabudnite – cenová ponuka na váš tovar je zdarma a úplne nazáväzná 🙂

 

Spravte správny krok vpred

Služba ImportServis.sk vznikla v roku 2017, kedy sme sa rozhodli zúročiť naše skúsenosti s výrobou a dovozom tovaru z Číny a ponúknuť naše skúsenosti každému, kto má o výrobu a dovoz z Číny záujem

Spravte správny krok vpred

Služba ImportServis.sk vznikla v roku 2017, kedy sme sa rozhodli zúročiť naše skúsenosti s výrobou a dovozom tovaru z Číny a ponúknuť naše skúsenosti každému, kto má o výrobu a dovoz z Číny záujem

Copyright © 2024 Shipi s.r.o.