Úspešný projekt – Laserové zariadenia

Úspešné projekty

Zadanie

Pokyn znel jasne – treba sa postarať o výrobu a dovoz CNC strojov, laserových a filtračných zariadení.

Naša práca – full servis balík

  • zastrešenie komunikácie a zastúpenie klienta
  • overenie výrobcu
  • zabezpečenie & kontrola výroby  
  • optimalizácia a zabezpečenie prepravy
  • asistencia pri preclení
  • zastúpenie pri reklamácii

V rámci nášho full servis balíku sme si vyhrnuli rukávy, oslovili výrobcu a zastrešili komunikáciu. Následne sme pre klienta vypracovali cenovú ponuku, priblížili detaily ohľadom výroby, prepravy, a dovozu. Pri naceňovaní sme zistili, že pri aktuálnej objednávke by sme zbytočne prevážali vzduch, na základe čoho sme doplnili objednávku, aby sme zvýšili jej finančnú efektivitu.

Klient mal záujem o kontrolu výroby – náš spolupracovník tak osobne vyhotovil foto/videodokumentáciu, po ktorej schválení sme zabezpečili naloženie tovaru, exportnú dokumentáciu a prepravu.

Vykládka tovaru prebehla bez problémov vo vopred avizovanom čase a dátume.

 Po dodaní 

Do tohto bodu všetko prebehlo podľa plánu. Pri neskoršom užívaní stroja sa však ukázalo, že prišlo k výrobnej chybe a jeden zo strojov sa nespráva tak, ako by mal. Nočná mora každého, kto si objednáva z Číny – najmä vzhľadom na všeobecnú (ne)ochotu čínskych výrobcov pri uznávaní reklamácií.

Vo všeobecnosti nezabezpečujeme servisné služby na dovezený tovar. Pri full servise však cítime zodpovednosť za spokojnosť zákazníkov, a tak sme u výrobcu začali reklamačný proces. Zabezpečili sme návrhy riešenia problému v podobe manuálov a videokonferenčného hovoru, kedy sme v reálnom čase overovali funkčnosť strojov a potenciálny zdroj problému. Výsledkom tejto kontroly bolo zistenie, že dva komponenty treba na stroji vymeniť – klientovi sme tak následne u výrobcu zabezpečili zaslanie náhradných komponentov zdarma a dodatočnú zľavu na budúcu objednávku.

 Nebudeme klamať, trochu sme sa zapotili. Tento prípad nám však okrem skúseností  priniesol aj povzbudivý pocit, že naše služby majú zmysel, že naši klienti môžu zo spolupráce s nami a našej expertízy benefitovať aj dodatočne po dodaní tovaru.

 

Pretože na konci dňa spokojný zákazník je to, na čom nám záleží.

 

Tím ImportServis

Spravte správny krok vpred

Služba ImportServis.sk vznikla v roku 2017, kedy sme sa rozhodli zúročiť naše skúsenosti s výrobou a dovozom tovaru z Číny a ponúknuť naše skúsenosti každému, kto má o výrobu a dovoz z Číny záujem

Spravte správny krok vpred

Služba ImportServis.sk vznikla v roku 2017, kedy sme sa rozhodli zúročiť naše skúsenosti s výrobou a dovozom tovaru z Číny a ponúknuť naše skúsenosti každému, kto má o výrobu a dovoz z Číny záujem

Copyright © 2024 Shipi s.r.o.