FAQ

 

Najčastejšie kladené otázky. Pokiaľ nenájdete odpoveď na vašu otázku, alebo informácie ktoré hľadáte, neváhajte nás kontaktovať cez kontaktný formulár. Veľmi radi vám poradíme a zodpovieme vaše otázky

Aké služby poúkame?

Naša spoločnosť sa zameriava na komplexný servis/sprostredkovanie výroby a dovozu tovaru z Číny. Či už chcete z Číny dovážať produkty, alebo tam presunúť výrobu, obráťte sa na nás. Jediné čo potrebujete, je Vaša vízia. Nájdenie vhodného výrobcu alebo distributora, výber najefektívnejšiej a najekonomickejšiej prepravy, následné preclenie tovaru spravíme za Vás.

Prečo spolupracovať s nami?

Obchodovanie s cudzím trhom často prináša rôzne prekážky – či už sa jedná o jazykovú bariéru, potrebné administratívne úkony, alebo samotnú kvalitu a dôveryhodnosť zahraničného predajcu/výrobcu. Naša spoločnosť si za roky pôsobenia vytvorila sieť overených a dôveryhodných partnerov či už priamo v Číne, kde máme pobočku, ale aj medzi prepravcami. Spoluprácou s nami ušetríte čas, energiu a peniaze, ktoré môžete investovať do rozvoja a predaja Vašich produktov.

Čo všetko si môžem nechať vyrobiť / doviezť?

Prakticky čokoľvek. Veľké. Malé. Ľahké. Ťažké. Prototypy. Veľkovýroba. Jedinou hranicou je pre nás Vaša predstavivosť. Požiadavky našich klientov sú rôzne – niektorí z Vás majú záujem o jednorazový dovoz skušobnej zásielky, niektorí o veľkovýrobu – pre každý prípad sme pripravení Vám pomôcť.

Ako to celé funguje v skratke?

Spolupráca začína tým, že nám špecifikujete o aký typ tovaru alebo služby máte záujem. My spolu s naším čínskym partnerom následne nájdeme vhodného výrobcu alebo distribútora a vypracujeme Vám cenovú ponuku. Pokiaľ ste spokojní s cenovou ponukou a pošlete záväznú objednávku, tak sa ihneď začne s výrobou a expedíciou tovaru.

Koľko služby budú stáť?

Cenovú ponuku Vám pripravíme zadarmo. Pokiaľ sa po obdržaní cenovej ponuky rozhodnete, že o tovar alebo naše služby nemáte záujem, neplatíte nič. Za naše služby a Váš tovar platíte iba vtedy, keď pošlete záväznú objednávku. V našej cenovej ponuke sú zahrnuté následovné položky: najdenie vhodného výrobcu, dohľad nad výrobou, expedícia, colné poplatky a doprava na slovenskú adresu.
Konkrétne ceny za naše služby nájdete v sekcii Služby. Približné/orientačné ceny za jeden kus produktu si viete vypočítať pomocou našej kalkulačky.
Cenová ponuka nezahŕňa DPH.

Ako prebieha proces platby za môj tovar?

50% z celkovej sumy sa hradí pri odoslaní záväznej objednávky. Úhrada zvyšných 50% sa uskutoční pred tým, než sa už vyrobený tovar odošle na prepravu.

Čo sa stane v prípade, ak by môj tovar nedorazil či dorazil poškodený?

Zmluvu o dodaní tovaru uzatvárate s našou spoločnosťou, nie priamo s čínskym výrobcom/predajcom. Týmto spôsobom naša spoločnosť ručí za včasné dodanie tovaru v požadovanej kvalite. V prípade akýchkoľvek problémov tak nemusíte obtiažne komunikovať s čínskou stranou. Reklamácie, vrátenie a opätovné zaslanie tovaru zabezpečíme samozrejme my.

Ako dlho celý proces trvá?

Čas dodania Vášho tovaru závisí najmä od dvoch faktorov. Prvým z nich je dostupnosť tovaru. Pokiaľ je tovar už vyrobený, tak po zabalení nič nebráni jeho okamžitému odoslaniu. Druhým faktorom je typ prepravy, ktorý si vyberiete. Pri najrýchlejšej, leteckej deprave Vám tovar privezieme na Slovensko do 7 dní odo dňa jeho naloženia. Pri lodnej deprave je to zhruba 2 mesiace odo dňa naloženia.

Čo sú to doplnkové služby?

Okrem zabezpečenia výroby, dovozu a preclenia tovarov Vám vieme pomôcť s grafickými návrhmi, či už loga alebo obalov. Pri tovaroch dovezených krajín mimo EU taktiež potrebujete mať na výrobku etiketu/obal v jazyku krajiny, kde chcete tovar predávať spolu s označením krajiny pôvodu. Pošlite nám vlastnú etiketu vo forme pdf alebo jpeg, alebo si nechajte u nás navrhnúť vlastný. K výrobku budete taktiež potrebovať čiarový kód, s ktorým Vám rovnako vieme pomôcť.

Spravte správny krok vpred

Služba ImportServis.sk vznikla v roku 2017, kedy sme sa rozhodli zúročiť naše skúsenosti s výrobou a dovozom tovaru z Číny a ponúknuť naše skúsenosti každému, kto má o výrobu a dovoz z Číny záujem

Spravte správny krok vpred

Služba ImportServis.sk vznikla v roku 2017, kedy sme sa rozhodli zúročiť naše skúsenosti s výrobou a dovozom tovaru z Číny a ponúknuť naše skúsenosti každému, kto má o výrobu a dovoz z Číny záujem

Copyright © 2020 Finest Europe Distribution s.r.o.